Наша продукція - протези стегна, гомілки, стопи.

Користування протезно-ортопедичними виробами призначають не тільки при ампутаціях. Спеціалізовану продукцію широко використовують з метою прискорення та підвищення ефективності реабілітації. Сучасний ортез, правильно підібраний за типом, формою та розміром, допоможе швидко відновитися після перенесеної травми або операції.

В асортименті продукції нашого підприємства представлені ортези для дітей та дорослих. Також ми пропонуємо замовити протез ноги або руки, протези молочних залоз та надаємо детальні консультації кожному пацієнту. У Вас є реальна можливість отримати обраний виріб та вести повноцінний спосіб життя.

Ортези на нижні кінцівки та інші види продукції: призначення, відмінності

Користування ортезами рекомендується при захворюваннях суглобів, тяжких травмах, порушеннях з боку центральної нервової системи (зокрема у дітей), після нещодавно перенесених операцій та у випадку необхідності зафіксувати ногу у правильному положенні. На відміну від протезних виробів, він не заміщує собою відсутню частину тіла, а відповідає за перерозподіл навантажень.

Ортез на гомілковостопний суглоб та аналогічні моделі фіксують ногу у правильному положенні, а в деяких випадках — обмежують її рух, створюючи ідеальні умови для відновлення пошкоджених зв’язок та сухожиль.

Не важливо що стало причиною травми, заняття спортом, необережне поводження чи будь який інший фактор,- в реабілітаційному періоді носіння ортеза є дуже важливим.

Щоб ортез на ногу був зручним та функціональним, потрібно точно зняти необхідні мірки. Зробити це, одночасно отримавши цінні поради ортопеда, Ви зможете під час візиту до нашого підприємства.

Протез замість ноги або руки та протези молочних залоз: основні характеристики

Головне завдання, що виконує будь-який протез — повернути пацієнта до нормального життя, забезпечити легкість та свободу рухів. Сучасні протези ніг відповідають європейським стандартам, досить легкі та зручні у користуванні, дозволяють носити звичайне взуття. Протези рук, зокрема, можуть мати як косметичне призначення, так і частково компенсувати функцію втраченої кінцівки. Протези молочних залоз мають не лише візуально компенсуючу функцію, але і урівноважують навантаження на хребет. Якщо Вам потрібен протез на нижню або верхню кінцівку, чи протези молочних залоз, Ви можете стати нашим замовником, надати певні документи та отримати його в користування.