Наша продукція - протези, ортези.

Ношення протезно-ортопедичних виробів призначають не тільки тим, хто в силу різних причин позбавлений певних кінцівок. Спеціалізовану продукцію широко використовують з метою прискорення та поглиблення ефективності реабілітації. Сучасний ортез, правильно підібраний за типом, формою та розміром, допоможе швидко відновитися після перенесеної травми або операції.

В каталозі продукції нашого підприємства представлені кращі ортези в Україні для дітей та дорослих. Також ми пропонуємо замовити протез ноги або руки, та надаємо детальні консультації кожному пацієнту. У Вас є реальна можливість отримати обраний виріб безкоштовно та вести повноцінне життя.

Ортези на нижні кінцівки та інші види продукції: призначення, відмінності

Якщо у Вашому анамнезі є захворювання суглобів, тяжкі травми або нещодавно перенесена операція, то Вам потрібно фіксувати пошкоджену кінцівку. З цим завданням справиться правильно підібраний ортез. На відміну від протезних виробів, він не заміщує собою відсутню частину тіла, а відповідає за перерозподіл навантажень.

Ортез на гомілковостопний суглоб та аналогічні моделі фіксують ногу у правильному положенні, а в деяких випадках — обмежують її рухи. Створюються ідеальні умови для відновлення пошкоджених зв’язок та сухожиль.

Найпопулярнішим є ортез на гомілковостопну зону, оскільки вона є найбільш вразливою. Спортивні травми, високі підбори, необережне поводження на льоді та інші життєві події можуть надовго вивести вас з ладу. Тому лікарі призначають ортези у реабілітаційному періоді.

Щоб ортез на ногу мав гарну посадку, потрібно точно зняти необхідні мірки. Зробити це, одночасно отримавши цінні підказки ортопеда, Ви зможете під час візиту до нашого підприємства.

Протез замість ноги або руки: основні характеристики

Головне завдання, що виконує будь-який протез нижньої кінцівки — повернути пацієнта до нормального життя, забезпечити легкість та свободу рухів. Сучасні протези ступенів ніг відповідають європейським стандартам, досить легкі та зручні у користуванні. Вони дозволяють надягати звичайне взуття та мати привабливий вигляд. Якщо Вам потрібен протез на нижню кінцівку, Ви можете стати нашим замовником, надати певні документи та користуватися ним без будь-якої плати.